Apie projektą

Svajonių slėnio kvartalo architektūra su išskirtiniais fasado elementais: vitrininiai langai, aukštos lubos, galimybė įsirengti antresolę bei sandėliukai dvibučiuose namuose. A++ klasė – modernūs sprendimai, atitinkantys aukščiausią energetinio naudingumo klasę.

Atsinaujinančių šaltinių (oras, vanduo) šildymas su vokiškais ,,Viesman” katilais ir grindiniu šildymu visame name, rekuperacinė sistema. Mes pasirinkome netradicinį ir inovatyvų sprendimą namų statybai – daug greitesnė technologija, leidžianti sienų konstrukcijas surinkti gamykloje jau su apšiltinimo sluoksniu ir į objektą atsivežti tik sumontuoti, kas reiškia, kad darbas yra greitesnis, švaresnis bei efektyvesnis.

Kiekvienas sklypas turi savo uždarą kiemą apželdintą augalais, patogų įvažiavimą automobiliams ir atskirą terasą. Viso objekto teritorija aptverta tvora, betonuotas grindinys, su įrengtais šaligatviais ir gatvės apšvietimu. Ties kiekvienu įvažiavimu atskiras šlagbaumas bei saugumą užtikrinančios vaizdo stebėjimo kameros.

Visa tai – nauji ir šiuolaikiški Jūsų svajonių namai Stanaičiuose, Kauno r.

Gyvenimas arčiau gamtos

Gyvenimas arčiau gamtos

Vos keliolika min. nuo Kauno Laisvės alėjos, nenutolstant nuo miesto šurmulio, tačiau išlaikant gamtos ramybę, mes atradome tobulą vietą Jūsų svajonių namams.

Naujai besikuriančiuose Stanaičiuose, statomas 40 modernių namų uždaras kvartalas su nuosavais kiemeliais šeimos poilsiui ir pramogoms bei visa infrastruktūra, reikalinga patogiam gyvenimui.

Svajonių slėnis – gyvenimas arčiau gamtos.

Laikas svajonių namams

Kavos puodelis su ryto rasa ir saulės spinduliais privačioje terasoje, vaikų džiaugsmas laisvalaikio ir pramogų erdvėje – mes tai vadiname namais.

Svajonių slėnis – jauki, uždara ir saugi gyvenvietė, su 73 – 141 kv. m ploto moderniais namai, kuriuose po vienu stogu tilps visos šeimos gyvenimas, poilsis ir pramogos.

Kokybė be kompromisų

Kokybė be kompromisų

A++ klasė, atsinaujinančių šaltinių šildymas su vokiškais “Viesman” katilais, grindinis šildymas visame name, rekuperacinė sistema, ilgaamžės medžiagos.

Ilgametę darbo patirtį turintis vystytojas, savo projektams įgyvendinti atsirenkantis tik aukščiausios kokybės medžiagas ir patikimus partnerius.

Moderni architektūra

Moderni architektūra

Išskirtiniai medienos, klinkerio elementai fasado sistemoje, vitrininiai langai su išėjimu į nuosavą terasą, privatūs sandėliukai dvibučiuose namuose, aukštos lubos, galimybė įsirengti antresolę sukuria jaukius ir modernius namus.

Modernaus stiliaus architektūra neleis nutolti nuo miesto pulso, o natūralių medžiagų apdaila priartins gyvenimą prie gamtos.